Водафон Україна тарифи

Щоб кожен міг гідно оцінити якість роботи нового мобільного оператора, що виконує ребрендинг МТС, гігант телекомунікаційних систем Vodafone Group ініціював плавний перехід з діючих тарифних планів на будь-який з тарифів Водафон Україна. Міграція позиціонується як безкоштовна послуга. Єдиною умовою для комфортного переходу і активації сервіс-пакетів, є внесення на мобільний рахунок суми, що дорівнює абонентській платі за користування, обраним тарифом. Як змінити і використовувати тарифи Vodafone Стати абонентом мобільного оператора Vodafone, можна перейшовши з тарифного плану МТС або купивши стартовий пакет в точці реалізації. Для швидкого переходу передбачена спеціальна комбінація: щоб змінити тариф, потрібно набрати спеціальний код. Важливо знати:
  1. Послуга «міграції» на Водафон передбачена для абонентів передплаченого зв'язку.
  2. При переході з МТС на Водафон у вас згорять бонуси МТС, тому краще використовувати їх до переходу.
  3. Підключення додаткових послуг, замовлених абонентом в рамках обслуговування в МТС, анулюється.
  4. Повернутися з Водафон на МТС не вийде, міграція здійснюється тільки в односторонньому порядку.
  5. Здійснивши процедуру переходу, вимкніть і заново включіть свій мобільний телефон. Це дозволить ідентифікувати вас, як підключився абонента і відкриє доступ до послуг за обраним тарифом.
  6. Після переходу на будь-який з тарифних планів Водафон, можна змінити його, доплативши різницю у вартості обов'язкової абонплати.
Тарифів Vodafone неймовірна безліч, тому ви можете вибрати найвигідніший і приємний по послугах, що надаються.

No Content Available
Adblock
detector