Водафон тарифи

Один з найбільших у світі операторів стільникового зв’язку Водафон активно освоює український ринок телекомунікацій. Йому є, що запропонувати і чим порадувати своїх нових абонентів. На сайті ви знайдете унікальні пропозиції по компанії & nbsp;«Водафон”, тарифи і варіативність послуг якої по достоїнству оцінили понад 450 млн абонентів по всій земній кулі.

Основна мета фаворита в ряду телекомунікаційних гігантів-забезпечення кожному користувачеві простого доступу до якісного голосового зв’язку, інтернет спілкуванню та отримання потрібної інформації за допомогою кабельного ТБ.

Водафон тарифи — маса переваг

Оператор ранжує умови своїх тарифів, виходячи з потреб абонентів, покращує якість і швидкість передачі інформації за рахунок розширення зон 3G покриття. Надає можливість використання об’ємних інтернет-пакетів в якості доповнення, а також радує Умовами «домашнього» роумінгу. Вже хочете дізнатися більше?

Заходьте в рубрику тарифи, читайте і знаходьте свій варіант тарифного плану з оптимально вигідними умовами користування.

Поповнювати мобільний рахунок в системі оператора Водафон так само легко, як стати Користувачем послуги. Для цієї мети можна скористатися переказом коштів з банківської карти або придбати спеціальні скретч-карти на суму 50 і 100 грн.

Водафон тарифи розраховані на передплачену і контрактну форму надання послуг. Розмови всередині мережі і дзвінки на номери МТС по Україні є безкоштовними. На спілкування з абонентами інших мобільних операторів відводиться лімітований пакет хвилин. Вихідні дзвінки за кордон мають різну тарифікацію, орієнтовану на умови стартового пакету. Для всіх тарифів Водафон діє принцип посекундної тарифікації.

Adblock
detector