Про проект

Vodafone-info.com.ua — неофіційний сайт про послуги українського мобільного оператора Vodafone. Ми самі користуємося послугами Vodafone і розповідаємо нашим читачам про те як економити на мобільному зв’язку, які послуги варто підключати, а які не несуть ніякої користі. Також спеціально для наших читачів ми зібрали карту офісів “Водафона” по всій Україні.

Крім написання статей про послуги оператора, також ми консультуємо наших читачів. Ви можете написати коментар до будь-якої нашої статті і відразу ж отримаєте відповідь адміністрації. Ми завжди готові надати посильну допомогу, однак важливо пам’ятати, що Vodafone-info.com.ua — неофіційний сайт оператора. Всю найактуальнішу і достовірну інформацію про послуги “Водафона” ви можете отримати тільки на офіційному сайті оператора: vodafone.ua.

Про всяк випадок, повторимо: офіційний сайт Vodafone: vodafone.ua

Наші проекти:

Зворотний зв’язок

Ми не надаємо технічну підтримку абонентів і не зможемо Вам допомогти з тих питань, з якими може допомогти тільки оператор. Якщо у вас є питання по роботі сайту, ви хочете запропонувати співпрацю або повідомити про помилку, скористайтеся формою нижче.

    Adblock
    detector